Studio 2

 Je unikátní studio vystavěné na cca 400msq v prostoru pod střechou se všemi výhodami a krásou, které tato dispozice přináší. Srdcem zdejší režie je skvěle znějící mixpult NEVE V 51 s compresory/limitery na každém kanálu a osmi kanálovým masterem. Navíc je zde rozsáhlá sbírka outbordů jako Lexicon, TC electronic, Summit valve Drawmer apod. , která činí toto místo ideálním pro mixing a tracking.

201604150632482446926Studio2plan

Jako hlavní monitory slouží opět Tannoy DMT 215II,
pro které je režie pečlivě vyladěna. Všechny natáčecí formáty zde jsou opět synchronní stejně jako ve studiu SONO 1.
Otari MTR-90MKIII a Pro Tools HDIII na Mac G5 4×2.5G jsou umístěny v odděleném machine roomu pro klid při práci, snadnou obsluhu, údržbu a komfort.
Stejně jako ve studiu  SONO 1 je i zde velmi rozvinutý patching systém umožňující rychlé propojení a synchronizaci se všemi formáty audio a video. Inspirativní interier, bezhlučná klimatizace a denní světlo spojené s výhledem do okolních lesů činí z této režie mimořádně příjemné místo pro tvorbu hudby.

Nahrávací místnost je ideální pro točení základů. Je obložena kombinací břidlice, pískovce, dřeva a skla. Má zajímavé architektonické řešení umocněné dispozicí pod střechou a nabízí tak mimořádný, kontrolovaně rezonující prostor. Toto studio má cca 100 m2 a největší výšku okolo 5m. V přilehlém prostoru najdete oddělenou booth pro kytarové/basobé kombo.

Pro hudebníky je zde opět kuchyňka s barem a odpočinkovou místností a s bezplatným připojenám k Wifi. Studio SONO 2 je úplným protipólem nudných temných studií kdesi ve sklepě, kde nemůžete dýchat a nevíte, jestli už se venku setmělo. Přesný výčet vybavení a floorplan najdete na stránce vybavení studia SONO 2.