O nás

SONO Records je jednoduše jedno z nejlepších evropských nahrávacích studií.

SONO studio není pouze studio, je to rezidenční komplex, který na ploše 3000 m2 nabízí hudebníkům veškeré zázemí pro vytvoření kvalitních nahrávek.
Kromě dvou studií vybudovaných okolo mixážních pultů NEVE 5088 a NEVE V51 series a vybavených analogovými magnetofony Otari a Studer a systémem Pro Tools HD III 192 kHZ, zahrnuje komplex také preprodukci, útulný hotel, restauraci, odpočinkové prostory, zahradu a parking . Objekt se nachází na krásném místě v přírodě, poblíž hlavního města Prahy nedaleko mezinárodního letiště ( 20 minut autem).

Je to asi jediné studio v české republice které disponuje špičkovou technikou jak v digitálním tak v analogovém nahrávání.
Hlavní myšlenkou lidí v SONU je od počátku nejvyšší kvalita. S tou jsou spokojeni i světové špičky nejrůznějších žánrů.Dokladem toho mohou být naši klienti jako David Bowie, Joss Stone, Nazareth, Gipsy Kings, Julian Lennon, Living Colour, Glen Hansard, Levellers, Mike Stern, Limp Bizkit, G Love and Special Sauce a mnoho dalších hudebníků z oblasti rocku, jazzu.folku a taneční scény. Studio SONO se také specializuje na nahrávání klasické a filmové hudby se symfonickými orchestry jak ve svém studiu, tak v koncertních sálech, kostelích, kaplích apod.

IMG_4559 copy.JPG
Naši klienti se mohou spolehnout na to, že jejich přísné technické požadavky budou splněny do posledního detailu.Proto nabízíme veškeré hlavní natáčecí a míchací formáty, které jsou dnes dosažitelné. A hlavně: studia jsou obsluhována lidmi, kteří naslouchají tomu, co potřebujete. Inspirativní akustika studií a originální interiér vytvářející mimořádně kreativní atmosféru.